چگونه از پنل نمایندگی پیامک کسب درآمد کنیم؟

امروزه با گسترش کسب و کار های اینترنتی و کسب و کار های آنلاین ، یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد بدون درد سر و بدون نیاز به مهارت خاص ،کسب درآمد از پنل  نمایندگی پیامک میباشد.

شما با استفاده از پنل نمایندگی پیامک ، میتوانید به هر شخص و شرکت یا نهادی پنل پیامک ارائه کنید و از این طریق کسب درآمد کنید ، در زیر برخی از راه هایی که در این پنل میتوانید جهت کسب درآمد بهره مند شوید توضیح داده میشود.

 

01. فروش شارژ به کاربران زیر مجموعه

یکی از راه های کسب درآمد از سامانه نمایندگی فروش شارژ به کاربران زیر مجموعه میباشد.بطور مثال تعرفه شما 100 ریال بوده و شما به کاربرتان تعرفه 130 ریال واگذار کرده اید ، ما بتفاوت 30 ریال سود شما میباشد.

 

02. فروش پنل کاربری یا نمایندگی

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از پنل نمایندگی ، فروش پنل میباشد.شما میتوانید پنل مشابه به پنل خودتان را به کاربران زیر مجموعه به قیمت دلخواه بفروش برسانید.مثال پنلی با قیمت 100/000 تومان بفروش برسانید تمامی این مبلغ سود شما خواهد بود.

 

03. فروش خط پیامکی اختصاصی

فروش خط پیامکی یکی دیگر از راه های کسب درآمد از پنل نمایندگی است.بطور مثال خط اپراتور 1000 برای شما 28 هزار تومان میباشد و شما قیمت این خط را 38 هزار تومان برای کاربران خود تعیین میکنید ، مبلغ 10 هزار تومان سود شما خواهد بود.

 

04. ارسال پیامک برای مشتریان بدون ارائه پنل

شما میتوانید با استفاده از پنلی که در اختیار دارید برای مشتریانی که قصد خرید پنل پیامکی ندارند و تخصص لازم را نیز برای کار با پنل ندارند ، پیامک منطقه ای ارسال کرده و کسب درآمد نمائید.

 

شایان ذکر است در سامانه پیام کوتاه ایران شما بدون سرمایه گذاری و با کمترین تعرفه ارسال پیامک (حتی در پنل رایگان) میتوانید کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید.

برای فعالیت شما تمامی زمینه ها در نظر گرفته شده است و فقط برای شروع کار کافی است در یکی از پنل های نمایندگی رایگان و یا پولی ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید.

 

در صورتی که در مورد پنل های نمایندگی سوال یا مشکلی دارید با ما در ارتباط باشید.